Vernisáž výstavy Zaostřeno na Jizerky

Čtvrtek 10.10.2013

Srdečně Vás zveme na vernisáž výstavy Zaostřeny na Jizerky, která vznikla z nejlepších fotografií stejnojmenné fotografické soutěže.

 

Vernisáž se uskuteční ve čtvrtek 10. října 2013 od 18:00 v Centru Babylon v Liberci (vchod do hotelové recepce z ulice Košická) a výstava zde bude k vidění až do konce října. V rámci vernisáže proběhne i vyhlášení nejlepších snímků a jejich autorům budou předány hodnotné ceny. V listopadu se výstava přesune do prostor obchodního centra Fórum Liberec a následně i do vybraných obcích Libereckého kraje.

 

V rámci vernisáže si bude možné zakoupit nástěnný kalendář ve formátu A2 vytvořený z 13 nejlepších fotografií z této fotosoutěže za cenu 300,- Kč. Výtěžek z prodeje bude věnován na projekt výsadeb původních druhů dřevin a keřů v Jizerských horách. V případě, že byste se vernisáže nemohli zúčastnit, je možné si kalendář objednat přímo od nás. A to buď osobně v naší kanceláři (Matoušova 453/21, 460 01 Liberec 3) nebo Vám ho můžeme zaslat poštou. Zde je však potřeba připočítat cenu poštovného a balného, která činí 70,- Kč. Kalendář si je možné objednat na telefonním čísle 605 701 503 (Ondřej Petrovský) nebo emailem (jizerky@ecn.cz). Od pátku 11.10. bude náhled kalendáře na našich internetových stránkách.

 

Budeme se těšit na setkání a na objednávky kalendářů - Nadace pro záchranu a obnovu Jizerských hor.

 

Výstavy

V nejbližší době se nekonají žádné akce.

{všechny záznamy}

Spolek pořádá

V nejbližší době se nekonají žádné akce.

{všechny záznamy}

Zajímavé akce

V nejbližší době se nekonají žádné akce.

{všechny záznamy}