Vložit odpověď na příspěvek

Pozvánka - vzpomínka na Miloše Kirchnera (Ivan Paldus)

Dobrý den přátelé, čas běží, rok uplynul jako voda a je na čase se zase sejít u příležitosti vzpomíky na našeko kamaráda Miloše Kirchnera. Letos se sejdeme asi o 14 dní dříve, neboť někteří z nás budou kolem 10.června, kdy má Miloš narozeniny, mimo Jablonec n.N. Z tohoto důvodu jsem zvolil termín - úterý 27.5. 2014 - viz pozvánka v příloze - budeme se scházet od 16 hodin V Domě vína v Jablonci nad Nisou. V 16.30 hodin bude krátký vzpomínkový přípitek a potom se budeme už jen veselit dle svých možností do pozdních hodin. V minulém roce jsme odcházeli ze sklípku kolem půlnoci. Dovoluji si požádat všechny kamarády - muzikanty, aby si vzali své nástroje sebou. Doufám, že budeme mít minimálně obsazení jako vloni - 4x housle, 5x kytara, 1 x basa, foukací harmonika, vynikající vokály - pánové nezlobte se, ale musím vyzdvihnou hlas Ilonky a Alenky. Věřím, že letošní setkání se nám zase vydaří a všichni prožijeme příjemný podvečer a večer v Domě vína v Jablonci nad Nisou v úterý 27.května 2014. Dovoluji si vás závěrem požádat o šíření této pozvánky mezi ostatní přátele a kamarády Miloše, které já osobně neznám a nebo na ně nemám spojení. S pozdravem Ivan Paldus tel. 605 432 383

 Jméno
 Předmět
 E-mail: 
 Vzkaz
Vzhledem k tomu, že se najde spousta de*ilů, které baví zahlcovat vzkazy spamem, vložte prosím do pole Kontrola poštovní směrovací číslo adresy spolku (najdete ho v hlavičce stránky).
 Kontrola
 

Streitův obrázek obnoven.

Dne 13.června 2014 byl obnoven Streitův obrázek. Po odcizení tabulky s názvem pomníčku jsme (Ronald Novák a Herbert Endler) prohlédli jeho celkový stav. Zjistili jsme úplné vyhnití uchycení památky na stromě. Při kontrole se deska dokonce sesula na jednoho z kontrolujících. Celkové opravy se ujali Ronald a Petr Novákovi. Jeho zpětné vrácení na místo po opravě jsme provedli v pátek 13.6.2014. Jak už to bývá, vyskytly se drobné potíže, které byly "montážníky" odstraněny, tak že 15.června 2014 bylo vše v pořádku. Rovněž došlo k vyklizení bezprostředního okolí pomníčku, takže zveme opět všechny zájemce k návštěvě tohoto místa.

Herbert Endler

[ Vložit příspěvek do diskuze ]


Příspěvky k článku:

Jméno: Josef Stoklasa
e-mail: josef.stoklasa@stovi.info
Předmět: Obnova památek

Pánové,krásná práce.

Vzkaz vložen dne 27.6.2014 v 18:02:14 [Odpovědět na příspěvěk]

Výstavy

V nejbližší době se nekonají žádné akce.

{všechny záznamy}

Spolek pořádá

V nejbližší době se nekonají žádné akce.

{všechny záznamy}

Zajímavé akce

V nejbližší době se nekonají žádné akce.

{všechny záznamy}