Vložit příspěvek

Vzkazy jsou určeny pro členy spolku a příznivce, takže sem vkládejte příspěvky, kterésouvisí s tematikou stránek. Ostatní příspěvky budou smazány. Z HTML tagů je možné použít pouze<a href=...> ostatní budou smazány!

 Jméno
 Předmět
 E-mail: 
 Vzkaz
Vzhledem k tomu, že se najde spousta de*ilů, které baví zahlcovat vzkazy spamem, vložte prosím do pole Kontrola poštovní směrovací číslo adresy spolku (najdete ho v hlavičce stránky).
 Kontrola
 

Pomníčky Jizerských hor – Jiřetín pod Bukovou

Vernisáž výstavy Spolku Patron ve vile Schowanek, konanou ve středu 9. května 2012 od 17 hodin, zahájil před pětadvaceti přítomnými hosty starosta obce Ing. Josef Kucin. Poté se ujal slova předseda Spolku Patron Herbert Endler, který přivítal hosty, zvláště RNDr. Miloslava Nevrlého. Zmínil se o historii spolku a jeho činnosti. Slovo si potom vzal jednatel Spolku Patron Milan Poláček s technickými poznámkami a za doprovodu skupiny Zlatý holky byla výstava otevřena.

Sedmadvacet výstavních panelů, které připravil Petr Kurtin, zachycuje historii a současnost spolku, jednotlivé památky i členy spolku při jejich opravách, nebo spolkový časopis.

O spolkovou výstavu je nadále zájem, v dalším období by se měla objevit v Liberci a na Frýdlantsku.

 

[ Vložit příspěvek do diskuze ]


Příspěvky k článku:

Doposud nebyl žádný příspěvek vložen.

Výstavy

V nejbližší době se nekonají žádné akce.

{všechny záznamy}

Spolek pořádá

V nejbližší době se nekonají žádné akce.

{všechny záznamy}

Zajímavé akce

V nejbližší době se nekonají žádné akce.

{všechny záznamy}