Vložit příspěvek

Vzkazy jsou určeny pro členy spolku a příznivce, takže sem vkládejte příspěvky, kterésouvisí s tematikou stránek. Ostatní příspěvky budou smazány. Z HTML tagů je možné použít pouze<a href=...> ostatní budou smazány!

 Jméno
 Předmět
 E-mail: 
 Vzkaz
Vzhledem k tomu, že se najde spousta de*ilů, které baví zahlcovat vzkazy spamem, vložte prosím do pole Kontrola poštovní směrovací číslo adresy spolku (najdete ho v hlavičce stránky).
 Kontrola
 

Terénní úprava u pomníčku v Horním Maxově

Ve čtvrtek 11. června 2015 se podílelo 5 členů a 2 nečlenové Spolku Patron na úpravě terénu u pomníčku v Horním Maxově. Pomníček stojí při silnici vedle bývalé kaple Panny Marie Bolestné, pod nástupem křížové cesty směřující na Slovanku a k Seibtově studánce.

Byla odstraněna náletová zeleň včetně pařezů a kořenů, odhalena spodní čtvrtina pomníčku, srovnán terén a nakloněný pomníček byl napřímen do svislé polohy. Za to patří všem zúčastněným poděkování výboru spolku.

Nyní zbývá ještě upevnit již připravený obrázek Panny Marie, který zhotovil Pavel Koňařík z Hejnic, a železný křížek. Nezbytné je samozřejmě odstranění nevhodně umístěné turistické značky.

[ Vložit příspěvek do diskuze ]


Příspěvky k článku:

Doposud nebyl žádný příspěvek vložen.

Výstavy

V nejbližší době se nekonají žádné akce.

{všechny záznamy}

Spolek pořádá

V nejbližší době se nekonají žádné akce.

{všechny záznamy}

Zajímavé akce

V nejbližší době se nekonají žádné akce.

{všechny záznamy}