Vložit příspěvek

Vzkazy jsou určeny pro členy spolku a příznivce, takže sem vkládejte příspěvky, kterésouvisí s tematikou stránek. Ostatní příspěvky budou smazány. Z HTML tagů je možné použít pouze<a href=...> ostatní budou smazány!

 Jméno
 Předmět
 E-mail: 
 Vzkaz
Vzhledem k tomu, že se najde spousta de*ilů, které baví zahlcovat vzkazy spamem, vložte prosím do pole Kontrola poštovní směrovací číslo adresy spolku (najdete ho v hlavičce stránky).
 Kontrola
 

Obnova Gahlerova kříže na Nové Louce

Hlavní akcí, kterou Spolek Patron provádí v letošním roce je obnova tzv. Gahlerova kříže, který se nacházel na křižovatce lesních cest nedaleko Nové Louky původní kříž byl odstraněn v šedesátých letech 20. století při stavbě nové silnice z Bedřichova na Novou Louku.

Během práznin probíhají kamenické práce a úpravy kovového kříže, na začátku srpna se členové Spolku Patron vydali na vytipované místo, aby zde vykopali díru pro základy žulového podstavce, na němž bude litinový kříž vztyčen. Z původního kříže se nedochovalo vůbec nic, všechny části je třeba vyrobit znovu. Vykopaná díra má rozměry 1 x 1 metr, hloubka 0,5 metru.

Na obnově Gahlerova kříže Spolek Patron spolupracuje s Lesy ČR.

[ Vložit příspěvek do diskuze ]


Příspěvky k článku:

Doposud nebyl žádný příspěvek vložen.

Výstavy

V nejbližší době se nekonají žádné akce.

{všechny záznamy}

Spolek pořádá

V nejbližší době se nekonají žádné akce.

{všechny záznamy}

Zajímavé akce

V nejbližší době se nekonají žádné akce.

{všechny záznamy}