Vložit příspěvek

Vzkazy jsou určeny pro členy spolku a příznivce, takže sem vkládejte příspěvky, kterésouvisí s tematikou stránek. Ostatní příspěvky budou smazány. Z HTML tagů je možné použít pouze<a href=...> ostatní budou smazány!

 Jméno
 Předmět
 E-mail: 
 Vzkaz
Vzhledem k tomu, že se najde spousta de*ilů, které baví zahlcovat vzkazy spamem, vložte prosím do pole Kontrola poštovní směrovací číslo adresy spolku (najdete ho v hlavičce stránky).
 Kontrola
 

Tabulka v Zaječím dole nad Fojtkou

Snímek náhodně nalezené tabulky se jménem nad Fojtkou jsem rozeslal přátelům. Ozval se mi Jarda Haufer s odkazem na liberecký deník.cz a hned bylo vše jasné. Geocaching nebyl příčinou zástavy srdce Mirka Hoblíka v úterý 15.10.2013. Byla to jeho vášeň. Ve svém deníku měl prý zapsáno 2446 nalezených kešek. Společně s kamarády hledal nově zveřejněnou kešku, což je skrýš záznamníku a všichni soutěžili kdo ji najde první. Zemřel 30 metrů od vytoužené eftéefky.


Na webu geocaching.com u popisu kešky na Ostrém vrchu vzpomínají hezky jeho kamarádi, Bizon, Wreje a Neenno. Byli u něho první, zavolali pomoc a laicky jej resuscitovali. Dalších 40 minut se o oživení pokoušel marně i doktor.
Po 22 hodině přivolali lezecké družstvo profesionálních hasičů, kteří absolvovali dvěstěmetrový výstup pod vrchol Ostrého, odkud transportovali dolů tělo zesnulého muže.


Že to není jen obyčejná památka na  někoho, komu se zde líbilo jsem poznal podle křížku vyrytého do kůry břízy. To bývá označení místa, kam je dobré umístit nějakou památku. 

Pro zajímavost se podívejte SEM.                   

[ Vložit příspěvek do diskuze ]


Příspěvky k článku:

Doposud nebyl žádný příspěvek vložen.

Výstavy

V nejbližší době se nekonají žádné akce.

{všechny záznamy}

Spolek pořádá

V nejbližší době se nekonají žádné akce.

{všechny záznamy}

Zajímavé akce

V nejbližší době se nekonají žádné akce.

{všechny záznamy}